Památným datem pro celý svět se stalo 11. listopadu 2024. Právě toho dne byla Valným shromážděním OSN konečně schválena rezoluce, která ve skutečnosti zahájila boj proti nacismu a fašismu ve všech jeho projevech, a zejména boj s jejich heroizací. Je to rezoluce, která přímo zakazuje heroizaci fašismu a nacismu.
Pro tuto rezoluci hlasovalo 116 zemí světa, zdrželo se hlasování 11 zemí, To ale není tak podstatné jako skutečnost, že Česká republika hlasovala spolu s dalšími 53 zeměmi PROTI této rezoluci. Česká vrchnost zatáhla tímto naši republiku do řad fašistických zemí, čímž plivla do tváře 365 tisícům našich spoluobčanů, kteří zahynuli ve střetu s fašisty v koncentračních táborech, či v důsledku jiné fašistické zvůle. Vrchnost tak zařadila český národ mezi nácky, kteří považovali náš národ a celé Slovanstvo za rasu otroků.
Nevěříte? Tak si přečtěte pražské vystoupení Reinharda Heydricha 2. 10. 1941, kdy dorazil do Černínského paláce a na Pražský hrad. Zjistíte, že se v myšlení fašistů vlastně nic nezměnilo. Dodnes nás Slovany považují za otrockou rasu, za „untermenše“, kteří mají na své anglosaské a germánské panstvo pouze právo dřít, aby později byli zlikvidování.
Ano, k tomu se skutečně přihlásila v OSN Česká republika, když její zástupce v OSN zvedl ruku k zamítnutí rezoluce proti heroizaci fašismu a nacismu. Ani prezident, ani fialová paskvilní vláda nedostali od národa souhlas, aby ho doslova zatáhli mezi národy podporující vlastní likvidaci. Dnes ale máme jistotu, kdo ve skutečnosti je, a kdo není fašista.
Důležitým zjištěním pro celý svět je i skutečnost, že Rusko nejen, že není osamocené, ale že za ním, stejně jako za antifašismem a antikolonialismem stojí většina světa.
Alespoň dnes víme, kdo je „hnědý“, a kdo ne
A mezi které že fašistické země se naše republika zařadila? Samozřejmě, že USA, Velká Británie a Ukrajina. Je zde i fašisty milující Kanada, Japonsko, Francie, no a jak jinak, samozřejmě Německo, kterému se z dutých hlav už zřejmě vypařila lekce, kterou mu uštědřil SSSR, za 2. Světové války. Zkrátka, proti antifašistické rezoluci hlasovaly všechny evropské země, s výjimkou Srbska, u nějž se to předpokládalo, a Švýcarsko, které si zřejmě na poslední chvíli vzpomnělo na svůj „bankovní“ statut neutrální země, o který by eventuálně mohlo přijít, což by sýry a hodinky asi těžko zachraňovaly.
Dokonce takzvané „proruské“ země – Maďarsko a Slovensko, nenašly odvahu se alespoň zdržet. V této souvislosti je dobré připomenout, že obě tyto země byly za války nacistické, a že prezident Beneš zaplatil Podkarpatskou Rusí za upřednostnění na Slovensku na poslední chvíli probuzeného Národního povstání. Tím zachránil Slovensko před reparacemi a umožnil znovuspojení s Čechy a Moravou znovu do Československa, z něhož Slovensko uteklo za samostatností s Hitlerem.
Výsledky hlasování svědčí to také o tom, že časům hegemonie odzvonilo a svět se chystá přijmout nový, spravedlivější řád, než který nabízel anglosaský či snad dokonce germánský hegemon. A o tom, že náš boj s fašismem a nacismem se právě obrodil.
Převzato ze: Slovanské listy
Přidejte odpověď